دانشجویان محترم دانشگاه پیام نور
به اطلاع می رساند، “به سیما” به عنوان اپراتور رسمی ipTV به عنوان “رسانه تعاملی دانشگاه پیام نور” مسئولیت ارائه دوره های غیر حضوری دانشگاه پیام نور را بر عهده دارد.
“رسانه تعاملی دانشگاه پیام نور در قالب به سیما” در سی ام آذرماه سال جاری توسط جناب آقای دکتر فرهادی وزیر محترم علوم،تحقیقات و فناوری و با حضور جناب آقای دکتر رستمی ریاست محترم دانشگاه پیام نور و جناب آقای دکتر اکبری قائم مقام محترم ریاست دانشگاه و آقای مهندس یزدان مهر ریاست صندوق رفاه دانشجویان در محل سالن همایش های دانشگاه پیام نور رونمایی و فعالیت این رسانه آغاز گردید.
هم اکنون تعدادی از دروس دانشگاه در استودیوهای “به سیما” تولید و در اختیار دانشجویان محترم قرار گرفته است و (جهت مشاهده لیست کلیک کنید) مابقی دروس نیز در حال آماده سازی می باشند.
تمامی دانشجویان محترم دانشگاه در سامانه ثبت نام شده اند، جهت دسترسی به سامانه به سایت نمایش رفته (mytv.behseema.tv) و نسبت به دریافت نام کاربری و کلمه عبور خود مطابق توضیح ارائه شده اقدام فرمائید.
آن دسته از دانشجویان محترم دانشگاه پیام نور که در سیستم جامع گلستان کد ملی خود را به درستی وارد نموده اند می توانند با روش زیر نام کاربری و رمز عبور خود را بدست آورده و برای تماشای کلاس های ضبط شده ازآن استفاده نمایند.
نام کاربری : pn به همراه شماره دانشجویی
رمز عبور: شماره ملی
مثال:
نام کاربری : pn917575120
رمز عبور : ۰۰۱۳۹۲۵۴۳۶
از طریق این سامانه، بازبینی دروس هر دانشجو به تفکیک جلسات ثبت می گردد(حضور و غیاب) و با عنایت به مصوبات دانشگاه این دروس به عنوان مرجع استخراج سئوالات امتحانات تلقی می شود.
امید که این رسانه، رضایت شما دانشجوی محترم را تامین و اقدام عملی در رشد علمی و تحقق عدالت آموزشی باشد.
در صورت هرگونه سئوال با ما تماس بگیرید :
Email: payam@behseema.tv